۱۴۰۰ سه شنبه ۹ آذر
اداره کل راه و شهرسازی بوشهر
en login sitemap
1396/08/9 برگزاري دوره آموزشي اصول و مباني پدافند غير عامل در اداره كل راه و شهرسازي استان بوشهر
برگزاري دوره آموزشي اصول و مباني پدافند غير عامل در اداره كل راه و شهرسازي استان بوشهر
برگزاري دوره آموزشي اصول و مباني پدافند غير عامل در اداره كل راه و شهرسازي استان بوشهر
مديركل راه و شهرسازي استان بوشهر از برگزاري دوره آموزشي اصول و مباني پدافند غير عامل در اداره كل راه و شهرسازي استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان بوشهر
فرزاد رستمي با اشاره به اهميت برگزاري كلاسها و دوره هاي آموزشي درافزايش آگاهي مديران و كاركنان دستگاههاي اجرايي،يكي از گامهاي مهم زيربنايي در نيل به اهداف راهبردي دفاع غير عامل جهت تقويت توان دفاعي،ارتقاي آستانه مقاومت ملي در برابر تهديدات دشمن وحفاظت از سرمايه هاي كلان ملي كشور را آموزش مستمردانستندو افزودند:لازم و ضروريست پدافند غير عامل در اجراي پروژه هاي عمراني در دست اجرا به طور ويژه ديده شود. مديركل راه و شهرسازي با اشاره به زير ساخت هاي استان بوشهر با رويكرد پدافند غير عامل بيان كرد مقام معظم رهبري بر موضوع پدافند غير عامل تاكيد دارند و انتظار ميرود اين مهم به جددر دستور كارمديران و دستگاههاي اجرايي و متوليان قرار گيرد.رستمي ضمن تاكيد براينكه مسئولان و متوليان امر در هر نهاد و يا دستگاه اجرايي بايد به فكر پدافند غير عامل باشند وبراي نهادينه شدن اين مهم در جامعه برنامه ريزي كرده و طرحهاي لازم را ارائه دهند. وي خاطر نشان كرد:هدف از برگزاري اين دوره انتقال مفاهيم و اصول پدافند غير عامل وهمچنين بيان مباحث تخصصي و بالا بردن سطح علمي كاركنان و مديران دستگاههاي اجرائي است.
مدرس دوره مذكور دكتر كاظمي بود كه در يك دوره چند ساعته كه با همكاري مديريت پدافند غير عامل اداره كل راه و شهرسازي برگزار گرديد.
تعداد بازدید: 271
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين وب سايت مرتبط به وزارت راه و شهرسازي ميباشد
 پياده سازي  با  پرتال سازماني درسا
Powered by DorsaPortal